Teknik

Rotasyon Lazeri Kullanım Alanları

Rotasyon ince inşaatlardaki montaj işlerinde kusursuz bir hizalama hedefleyen kişiler tarafından kullanılan cihazdır. İnşaat işlerinde çok sık kullanılır. Bir çok marka ve model olarak seçenekleri mevcuttur. 

Kullanım Alanları

İç mimari, demir konstrüksiyon, asma tavan, karo döşeme, korkuluk montajı gibi bir çok işte doğru montajlama için gerekli bir cihazdır.

Rotasyon lazerleri günümüzde oldukça gelişmiştir ve ekstra özellikler sunar. Klasik lazer seviyesine göre çapraz rotasyon lazerleri, dik, yatay ve çapraz biçimde lazeri alana veya duvara yansıtırlar. Tek bir tuşa basarak çapraz kilitlenir ve arttırma azaltma yapılabilir. Bu yüzden rotasyon lazerleri iç mimari inşasında karo döşemede vazgeçilmez elemanlardır.

Genel Özellikler

Rotasyon lazerleri inşaat iç ve dış mimarisi yapımı için mükemmel bir cihazlardır. Yüksek değer aralığı, otomatik ve kendi kendine seviyeleştirme özellikleri bir çok cihazda mevcuttur.

Aynı zamanda bazı cihazlar uzaktan kumanda ile kontrol kolaylığına da sahiptir. Ek cihazlar da mevcuttur olabilir: lazer dedektör, tripodlar, meyil adaptörleri, manyetik test beyazları, duvar desteği gibi.

Tripod ve meyil adaptörü sayesinde bazı modeller ile çatı kenarındaki eğik duvarı seviyelendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir